Hayvanat Bahçesin´de ´23 Nisan´ coşkusu

– BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HAYVANAT BAHÇESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN 23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ, ÇOCUKLARA KEYİFLİ BİR GÜN YAŞATTI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’nde gerçekleştirilen ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ kutlaması, coşkulu anlara imza attı.

Soğanlı’daki hayvanat bahçesinde bir araya gelen çocuklar, 23 Nisan heyecanını eğlenceli programla yaşadı. Büyükşehir Belediye Bandosu’nun konseriyle başlayan etkinlikte, popüler şarkıları seslendiren bandoya çocuklar da neşeli danslarıyla eşlik etti. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Necmettin Şenocak, günün anlam ve önemini dile getirdiği konuşmasında, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bir bayramdır. Geleceğimiz ve umudumuz olan çocuklarımız, yarınlarımızdır. Çocuklarımızı çok seviyoruz. Atatürk’ün söylediği gibi, “Hayatta en hakiki mürşit ilimdir. Hayat boyunca çocuklarımızın da yol haritasını bilgi ve ilimin oluşturmasını istiyoruz” diye konuştu.
Elmasbahçeler Ortaokulu, Dilek Özer İlkokulu, Osmangazi Belediyesi Engelliler Merkezi (OBAM), Özel Sevgi Bahçesi Anaokulu, Yusuf Köstem İlkokulu ve Büyükşehir Belediyesi Çocuk Merkezi öğrencileri, kostümleri ve danslarıyla programa renk kattı. Çocuklar resim sergisi, fayton gezisi, yüz ve devekuşu yumurtası boyamalarıyla da hayvanat bahçesinde eğlenceli zaman geçirdiler. 23 Nisan heyecanına ortak olan veliler de çocuklarının sevincine ortak oldular.
Öte yandan Botanik Park da bayram neşesinin doruğa çıktığı 23 Nisan Şenliği’nde hareketli, ve eğlenceli görüntülere sahne oldu. Yaklaşık 2 bin 200 çocuğun katılımıyla gerçekleştirilen programda, öğrenciler gönüllerince eğlendi.
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

bocoran maxwin sistem
rtp tertinggi untung
rtp live slot
slot mahjong ways
bonus mahjong ways
demo mahjong wins
hujan profit mahjong
integrasi mahjong ways
keunggulan rtp mahjong ways
kode alam olympus
korelasi slot mahjong
mahjong wins bukan main
memprovokasi jackpot mahjong
starlight princess profit fenomenal
gacor lucky neko
rtp pg soft
slot thailand maxwin
rtp tergacor tinggi
sugar rush jackpot
link gacor hari ini
rtp slot online
mahjong tergacor
gates of olympus
rtp rekor kemenangan
rtp terbaik terbaru
fenomena rtp mahjong memanfaatkan slot demo pg insentif mahjong ways mahjong 1 profit membeludak slot mahjong rtp starlight princess