Yaşam Boyu Hayvan Haklarını Korumaya Söz Verdiler

– BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HAYVANAT BAHÇESİ MÜDÜRLÜĞÜ, 4 EKİM DÜNYA HAYVAN HAKLARI GÜNÜ NEDENİYLE DÜZENLEDİĞİ ETKİNLİKLERLE ÇOCUKLARA HAYVAN SEVGİSİ AŞILIYOR.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi Müdürlüğü, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında hayvanat bahçesinde çeşitli etkinlikler düzenleyerek çocuklara hayvan sevgisi aşılıyor. Bugün başlayacak olan ve 1 hafta boyunca düzenlenecek olan etkinliklerde, ilkokul ve anaokulu seviyesindeki yaklaşık 2500 öğrenci hayvanları yakından tanıma fırsatı buluyor.

Çocuklara eğlenceyle hayvan sevgisi aşılanacak

Etkinliklerin asıl amacının, çocuklara hayvan sevgisi aşılamak olduğunu dile getiren hayvanat bahçesi yetkilileri, bunun yanı sıra çocuklarda hayvanları koruma bilincinin oluşturulmasının amaçlandığını ifade etti. Düzenlenen bu etkinliğe Bursa’nın çeşitli okullarından yaklaşık 2500 öğrencinin katılması hedeflenirken, çeşitli oyunları da içeren birbirinden farklı aktivitelerle çocuklara öğrenmeyi eğlenceli hale getiriyor.

Çocuklar için hazırlanan eğlence programında ise bilmeceler, çocuk şarkıları ile çocuklar keyifli zaman geçiriyor. Ayrıca Yıldırım İMKB Kız Meslek Lisesi çocuk gelişimi bölümünden gelen öğrencilerde çocukların yüzlerini çeşitli hayvan figürleriyle boyayarak düzenlenen bu etkinliğin onlar için eğlenceli geçmesini sağlıyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi Müdürlüğü etkinliklerine katılan öğrenciler yaşam boyu hayvan haklarını korumaya söz verdiler.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

bocoran maxwin sistem
rtp tertinggi untung
rtp live slot
slot mahjong ways
bonus mahjong ways
demo mahjong wins
hujan profit mahjong
integrasi mahjong ways
keunggulan rtp mahjong ways
kode alam olympus
korelasi slot mahjong
mahjong wins bukan main
memprovokasi jackpot mahjong
starlight princess profit fenomenal
gacor lucky neko
rtp pg soft
slot thailand maxwin
rtp tergacor tinggi
sugar rush jackpot
link gacor hari ini
rtp slot online
mahjong tergacor
gates of olympus
rtp rekor kemenangan
rtp terbaik terbaru
fenomena rtp mahjong memanfaatkan slot demo pg insentif mahjong ways mahjong 1 profit membeludak slot mahjong rtp starlight princess