MAYMUNLARA SEVGİLELER GÜNÜ SÜPRİZİ

Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı hayvanat bahçesinde ’14 Şubat Sevgililer Günü’ nedeniyle değişik bir kutlama hazırladı. Hayvanat Bahçesi sakinlerine 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak bakıcıları tarafından hediye kutularının içine muz, mandalina, kivi ve portakal konuldu. Özenle hazırlanan meyve kokteyli kutuları Babun türü maymunlarının yaşam alanına bırakıldı. Hediyelerin hazırlandığını gören maymunlar ise içi meyve dolu kutuların yanına koşarak geldi. Babunlar, kutuları aldıktan sonra içindeki meyveleri çıkararak büyük bir iştahla yedi. Bazı maymunları hediye kutusu için bir birilerini kovaladıkları görülürken hayvanlar meyveleri yemenin keyfini doyasıya çıkardı.

Babunların yıl boyunca kızgınlık gösteren hayvanlar olduğuna dikkat çeken Bursa Hayvanat Bahçesi yetkili, hayvanları eğlendirmek hem de ziyaretçilere keyifli bir gün yaşatmak için 14 Şubat’a özel bir uygulama yaptıklarını söyledi. Karakuzu, “Yaptığımız sürpriz hayvanlar için de değişik oldu. Kutuların içine onların en çok sevdikleri meyveleri koyduk. Zaten erkek babunlar kendi haremlerine dişi çekmek için diğer erkeklerle mücadele eder. Belki bu hazırladığımız hediye paketleri erkeğin haremini güçlendirmesi için bir fırsat olabilir” dedi.

rtp sweet bonanza
scatter hitam mahjong ways
scatter slot pg soft
situs slot gampang jp
slot rtp gacor
teknik maxwin mahjong
mahjong ways scatter hitam
trik slot gacor
fenomena rtp mahjong memanfaatkan slot demo pg insentif mahjong ways mahjong 1 profit membeludak slot mahjong rtp starlight princess