Maymunlar iş başında

Avrupa Hayvanat Bahçeleri ve Akvaryumlar Birliğinin üyesi olan 206 bin 600 metrekarelik alanda 76 türden 600’ün üzerinde hayvanın barındığı Bursa Hayvanat Bahçesindeki bir birinden sevimli hayvanların doğal ortamlarındaki gibi yaşantıları dikkat çekiyor. Bursa Zoo Park’taki maymunların ise toprak altındaki böcek ve solucan ile beslenmesi renkli görüntülere sahne oldu. Sıcak hava ile birlikte kendi alanlarında toprağı bir köstebek gibi kazan maymunlar, el çabukluğu ile çıkardıkları yiyeceklerini midelerini götürüyor.

KÜÇÜK YAVRUNUN KORKUSU
Sırtında yavrusu ile toprak altından yiyecek bulmak için çabalayan bir maymunun ise tedirgin gözlerle etrafa bakması kameralara yansıdı. Küçük yavrunun ise annesinin sırtından inerek yiyecek aradığı esnada annesinin uzaklaşması ile elindekini bırakarak sırtına atlaması ne kadar savunmasız olduğunu gözler önüne serdi.

LİDER DEDİĞİN BÖYLE PORTAKAL SOYAR
Hayvanat bahçesinde bakıcıları tarafından itina ile beslenen maymunlar, yemeğin ardından meyve yemekten de geri kalmıyor. Bakıcıları tarafından atılan portakalları bir bir alarak kenarı çekilen maymunları arasındaki bir maymun ise dikkat çekiyor. Lider olan maymun, eline aldığı portakalı tek hamle ile soymayı başarırken, etraftaki izleyenlerin ise ağzı açık kalıyor.

bocoran rtp mahjong
dampak demo mahjong
elaborasi mahjong ways
Event scatter mahjong ways
gates of olympus takluk
Jawa engine starligt princess
kalkulasi rtp slot
mahjong ways amsyong
mimpi mahjong ways
prospek mahjong wins
rtp live modal terbaik
rtp sweet bonanza
scatter hitam mahjong ways
scatter slot pg soft
situs slot gampang jp
slot rtp gacor
teknik maxwin mahjong
mahjong ways scatter hitam
trik slot gacor
fenomena rtp mahjong memanfaatkan slot demo pg insentif mahjong ways mahjong 1 profit membeludak slot mahjong rtp starlight princess