“Korumak İçin Hala Şansımız Var”

Hayvanat bahçelerinin en önemli görevi doğayı ve hayvanları koruma eğitimleridir. Doğa ve çevre günlerinde düzenlediği etkinlikler ile farkındalık oluşturan Bursa Hayvanat Bahçesi yerel biyolojik çeşitliliğimizin korunmasını hedefleyerek Bursa’mızda bulunan sulak alanlardan Karacabey Longozuna gezi düzenledi.

 

Yerel biyolojik çeşitliliğimizin korunmasını hedefleyereksloganıyla Türkiye’nin 4’üncü büyük longoz ormanlarında doğa ile iç içe ve gözlem yaparak eğitim alan öğrencilere dünya genelinde tehdit altında olan biyoçeşitlilik konusunda bilgi verilirken, nesli tükenmekte olan bitki ve hayvanların korunma yöntemleri anlatıldı. Doğa konusunda doğru bilinen yanlışlar ve yanlış bilinen doğrular vurgulandı.

 

Karabacey Belediyesi, Doğa Koruma ve Milli Parklar 2. Bölge Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz gezide kuş gözlemi yapan Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri alanda beslenen Flamingo, Kuğu, Saz Delicesi, Ak Balıkçıl gibi pek çok türe şahit oldular.

mahjong bonus ekstra saldo
mahjong tombol hoki
fitur gacor turbo spin
langkah kuasai mahjong ways
jackpot mahjong ways
jp mahjong ways
pola mahjong scatter hitam
slot deposit qris
bocoran cheat terbaru slot mahjong
game demo pg soft
informasi pilihan rtp slot
informasi resmi slot mahjong
lucky neko paling digemari
mahjong wins2 mengalami peningkatan
pesta pora starlight princess
rtp game mahjong ways
scatter emas mahjong wayss
stimulus profit kakek zeus
akun demo slot lengkap
slot demo
kompas76
dilibet
76gaming
fenomena rtp mahjong memanfaatkan slot demo pg insentif mahjong ways mahjong 1 profit membeludak slot mahjong rtp starlight princess