DEV KARINCAYİYEN / Giant anteater

Myrmecophaga

Uzun bir burun, vücut ve kuyruk olarak üç eşit kısma ayrılmış farklı görünümlü hayvanlardır. Yaklaşık 50 cm uzunluğunda yapışkan  bir dili bulunur. Lastiğimsi derisi ve 45 cm’yi bulan uzun tüyleriyle termit ve işçi karıncalar tarafından ısırılmaya karşı korunur. Dişi ve erkelerin dış görünüşü aynıdır. dişiler sadece yanlarında yavruları olduğunda ayırt edilebilir. Genellikle yalnızdır. Dişi ve yavrular bir arada bulunur.  190 gün gebelik sonunda 1 yavru dünyaya gelir.

Dev karıncayiyenlerin davranışları yaşadıkları bölgelere  göre değişim gösterir. Bazı yerlerde büyük oranda gececil iken, bazı yerlerde genellikle gün içinde aktiftir. Neredeyse kördür ama çok hassas bir koku alma duyuları bulunur. diyetlerini önemli ölçüde koklayarak buldukları karınca ve termitler oluşturur. günde 1 karıncayiyen 30.000 kadar karınca yiyebilir . Düşük  besin değerli yiyeceklerle beslendiklerinden enerjilerini korumak için yavaş hareket ederler ve diğer karasal memeli türleri içinde en düşük vücut ısısına sahiptirler. Kuyruk tüylerine bir battaniye gibi sarınarak 16 saat kadar uyurlar.

bocoran maxwin sistem
rtp tertinggi untung
rtp live slot
slot mahjong ways
bonus mahjong ways
demo mahjong wins
hujan profit mahjong
integrasi mahjong ways
keunggulan rtp mahjong ways
kode alam olympus
korelasi slot mahjong
mahjong wins bukan main
memprovokasi jackpot mahjong
starlight princess profit fenomenal
gacor lucky neko
rtp pg soft
slot thailand maxwin
rtp tergacor tinggi
sugar rush jackpot
link gacor hari ini
rtp slot online
mahjong tergacor
gates of olympus
rtp rekor kemenangan
rtp terbaik terbaru
fenomena rtp mahjong memanfaatkan slot demo pg insentif mahjong ways mahjong 1 profit membeludak slot mahjong rtp starlight princess