HAYVANAT BAHÇESİNDE EAZA DENETİMİ

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HAYVANAT BAHÇESİ, AVRUPA HAYVANAT BAHÇELERİ VE AKVARYUMLAR BİRLİĞİ’NE (EAZA) TAM ÜYELİK ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI.EAZA’NIN KILAVUZ OLARAK GÖNDERDİĞİ ANTONİUS MARİNUS HOEDEMAKER, İNCELEMELERDE BULUNDUĞU HAYVANAT BAHÇESİNDE HIZLI BİR İYİLEŞME SÜRECİ YAŞANDIĞINI SÖYLEDİ.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi, Avrupa Hayvanat Bahçeleri Ve Akvaryumlar Birliği’ne (EAZA) tam üyelik yönündeki çalışmalarına hız verdi. EAZA’nın istediği standartları sağlamak amacıyla yoğun bir çalışmanın olduğu Hayvanat Bahçesi’ne gelen EAZA Kılavuzu Antonius Marinus Hoedemaker, özellikle ziyaretçi sayındaki artış ve eğitim çalışmalarının memnuniyet verici olduğunu söyledi.

Toplam 206 bin 600 metrekarelik alanda 73 türden 612 hayvanın doğal ortamlarıyla ekolojik bir denge içinde barındığı Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi, EAZA’ya tam üyelik yolunda yapılacak denetime hazırlanıyor. Tam üyelik konusunda ikinci etap çalışmalarını incelemek üzere Bursa’ya gelen EAZA kılavuzu Antonius Marinus Hoedemaker, Bursa Hayvanat Bahçesi’ndeki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bursa Hayvanat Bahçesi’nin danışmanlığını yapan Koen Brouwer ve Bursa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Erdem Saker, tam üyelik yolunda yaptıkları çalışmalar hakkında detaylı bir sunum yaptı. Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi Şube Müdürü Nermin Sığırcı’da eğitim çalışmalarındaki artışla birlikte Hayvanat Bahçesi’ne gelen ziyaretçi sayısında da önemli bir artış gözlendiğini kaydetti.

Bursa Hayvanat Bahçesi’nin özel hayvan türleri içinde özellikle nesli tükenme tehlikesinde olan hayvanlarla birlikte, Afrika, Avustralya, Güney Amerika ve Asya bölgelerinden ilgi çekecek hayvan türleriyle zenginleştirileceği bilgisini alan EAZA kılavuzu Hoedemaker, Hollanda’ya döndüğünde hazırlayacağı raporda Bursa Hayvanat Bahçesi’nin EAZA denetimine hazır olduğunu belirteceğini ve tam üyelik konusunda hızlı bir mesafe kat edildiğini vurgulayacağı kaydetti.

rtp sweet bonanza
scatter hitam mahjong ways
scatter slot pg soft
situs slot gampang jp
slot rtp gacor
teknik maxwin mahjong
mahjong ways scatter hitam
trik slot gacor
fenomena rtp mahjong memanfaatkan slot demo pg insentif mahjong ways mahjong 1 profit membeludak slot mahjong rtp starlight princess