HAYVANAT BAHÇESİNDE ÇOCUK ŞENLİĞİ


HAYVANAT BAHÇESİNDE ÇOCUK ŞENLİĞİ
-BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HAYVANAT BAHÇESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMALARI, ÇOCUKLARIN BAYRAM NEŞESİNİ İKİYE KATLADI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen şenlik, çocuklara eğlenceli anlar yaşattı.

Soğanlı’daki hayvanat bahçesinde keyifli anlara sahne olan 23 Nisan Çocuk Şenliği, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Coşkulu görüntülerin yaşandığı programda, Büyükşehir Belediyesi Bandosu’nun konseri eğlenceyi doruğa çıkardı. Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi Şube Müdürü Nermin Sığırcı, günün önemine değindiği konuşmasında 23 Nisan’ın çocuklara verilen bir armağan olduğunu söyledi. Çocuk ve hayvan sevgisi konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verildiği programda, Büyükşehir Belediyesi Çocuk Merkezi, İnönü ve Altıparmak İlköğretim okulları ile Biber Kreşi öğrencileri hazırladıkları gösterilerini sergiledi. Bayram neşesinin yüzlerine yansıdığı programda öğrenciler, günün anlam ve önemini içeren şiirler okuyup şarkılar da söyledi. Çocukların coşkusuna aileleri de eşlik etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

rtp sweet bonanza
scatter hitam mahjong ways
scatter slot pg soft
situs slot gampang jp
slot rtp gacor
teknik maxwin mahjong
mahjong ways scatter hitam
trik slot gacor
fenomena rtp mahjong memanfaatkan slot demo pg insentif mahjong ways mahjong 1 profit membeludak slot mahjong rtp starlight princess