HAYVAN SEVGİSİ TUVALE YANSIDI

HAYVAN SEVGİSİ TUVALE YANSIDI
İSTİKLAL ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN ‘HAYVAN DOSTLARIMIZ’ ADLI RESİM SERGİSİ, 12 EKİM CUMA GÜNÜNE KADAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HAYVANAT BAHÇESİ’NDE GÖRÜLEBİLİR.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi, İstiklal Ortaokulu öğrencilerinin ‘Hayvan Dostlarımız’ konulu resim sergisine ev sahipliği yapıyor.

Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi, ‘4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Günü’ etkinliklerine özel bir sergiyle devam ediyor.
Osmangazi İlçesi’nde faaliyet gösteren İstiklal Ortaokulu’nun 6 ve 7. sınıf öğrencileri, öğretmenleri Seçil Tarlığ ve Sibel Öztürk gözetmenliğinde hazırladıkları ‘Hayvan Dostlarımız’ konulu sergiyi hayvanat bahçesi sergi salonunda beğeniye sundu. Bahçenin ziyaretçilerinin yoğun ilgisini toplayan serginin açılışını da İstiklal Ortaokulu Müdürü Yüksel Özdemir ve Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi Müdürü Nermin Sığırcı gerçekleştirdi. Sığırcı, hayvanlara duydukları sevgiyi tuvale yansıtan genç yetenekleri tebrik ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi.
Çocuklar da hayvanlara gösterilen sevginin önemine dikkati çekerek, hayvan sevgisinin küçük yaşlarda edinilmesinin gerekli olduğunu söylediler. Sergi, 12 Ekim Cuma gününe kadar ziyaret edilebilir.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

bocoran rtp mahjong
dampak demo mahjong
elaborasi mahjong ways
Event scatter mahjong ways
gates of olympus takluk
Jawa engine starligt princess
kalkulasi rtp slot
mahjong ways amsyong
mimpi mahjong ways
prospek mahjong wins
rtp live modal terbaik
rtp sweet bonanza
scatter hitam mahjong ways
scatter slot pg soft
situs slot gampang jp
slot rtp gacor
teknik maxwin mahjong
mahjong ways scatter hitam
trik slot gacor
fenomena rtp mahjong memanfaatkan slot demo pg insentif mahjong ways mahjong 1 profit membeludak slot mahjong rtp starlight princess