HAYVANAT BAHÇESİNDE 23 NİSAN COŞKUSU

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HAYVANAT BAHÇESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN 23 NİSAN ŞENLİĞİ, ÇOCUKLARA EĞLENCELİ ANLAR YAŞATTI.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’nde düzenlenen ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ kutlaması, eğlenceli ve coşkulu anlara sahne oldu.
Soğanlı’daki hayvanat bahçesinde renkli görüntülerin yaşandığı 23 Nisan çocuk şenliği, Büyükşehir Belediye Bandosu’nun konseriyle başladı. Konserde popüler şarkıları seslendiren bandoya, çocuklar da danslarıyla eşlik etti.
Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi Şube Müdürü Nermin Sığırcı, günün anlam ve önemini dile getirdiği konuşmasında, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara verdiği bir armağandır. Çocuklarımız, geleceğimiz, yıldızımız ve mutluluğumuzdur” diye konuştu.
Şehit Jandarma Er Samet Akdeniz ve Davut Dörtçelik ilköğretim okulları öğrencilerinin hazırladıkları gösteriler, şenliğe renk kattı. Çocuklarının 23 Nisan heyecanına ortak olan veliler, gösterileri kaydetmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Bayram neşesinin doruğa çıktığı günde çocuklar, gönüllerince eğlendi. Program kapsamında devekuşu yumurtalarını boyayarak kolye yapan öğrenciler, İnönü İlköğretim Okulu Origami Kulübü ile de kağıt katlayarak birbirinden güzel modeller oluşturdular.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

bocoran maxwin sistem
rtp tertinggi untung
rtp live slot
slot mahjong ways
bonus mahjong ways
demo mahjong wins
hujan profit mahjong
integrasi mahjong ways
keunggulan rtp mahjong ways
kode alam olympus
korelasi slot mahjong
mahjong wins bukan main
memprovokasi jackpot mahjong
starlight princess profit fenomenal
gacor lucky neko
rtp pg soft
slot thailand maxwin
rtp tergacor tinggi
sugar rush jackpot
link gacor hari ini
rtp slot online
mahjong tergacor
gates of olympus
rtp rekor kemenangan
rtp terbaik terbaru
fenomena rtp mahjong memanfaatkan slot demo pg insentif mahjong ways mahjong 1 profit membeludak slot mahjong rtp starlight princess