Çevre Gönüllüleri Hayvanat Bahçesinde

30 MAYIS 2018
Çevre Gönüllüleri Hayvanat Bahçesinde

BURSA – Büyükşehir Belediyesi’nin davetlisi olarak Bursa Hayvanat Bahçesi’ne gelen çevre gönüllüsü 170 öğrenci, ‘Çocuklar ve Hayvan Sevgisi’ programı kapsamında hayvanları besleme etkinliğine katıldı.

Büyükşehir Belediyesi’nin Dünya Çevre Günü ve Haftası nedeniyle hazırladığı ve birbirinden farklı etkinlikleri içeren 10 günlük ‘Dünya Çevre Günü Etkinlikleri’ isimli program, tüm hızıyla sürüyor. 25 Mayıs-5 Haziran tarihleri arası için planlanan program çerçevesinde yapılan bir dizi faaliyet, çevreye duyarlı birey ve kurumlarla buluşmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı koordinasyonuyla daire başkanlıkları ve belediye iştiraklerinin organize ettiği etkinlikler kapsamında atölye çalışmaları, sahil ve dip temizliği, çevre temalı Karagöz-Hacivat gösterisi, resim sergisi ve doğa yürüyüşü gibi birbirinden farklı ve eğlenceli programlar, Bursalıları çevre konusunda daha hassas hale getiriyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin Dünya Çevre Günü ve Haftası nedeniyle düzenlediği etkinlikler kapsamında, Hamidiye ve Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu liseleri ile Şehit Murat Atsen İlkokulu’ndan gelen çevreye duyarlı 170 öğrenci, Bursa Hayvanat Bahçesi’nde ‘Çocuklar ve Hayvan Sevgisi’ isimli programa katıldı. Çocukların çevre bilincini geliştirmek, hayvan sevgisini artırarak doğayla bağlarını kuvvetlendirmek hedefi doğrultusunda gün boyunca 2 seans olarak düzenlenen etkinlik kapsamında çocuklar, Bursa Zoo Park bünyesinde bulunan hayvanları besleme ayrıcalığına kavuştu.

Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi Şube Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleştirilen ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği programın ‘hafta boyunca her gün 2 ayrı seans olarak’ devam edeceği bildirildi.

bocoran rtp mahjong
dampak demo mahjong
elaborasi mahjong ways
Event scatter mahjong ways
gates of olympus takluk
Jawa engine starligt princess
kalkulasi rtp slot
mahjong ways amsyong
mimpi mahjong ways
prospek mahjong wins
rtp live modal terbaik
rtp sweet bonanza
scatter hitam mahjong ways
scatter slot pg soft
situs slot gampang jp
slot rtp gacor
teknik maxwin mahjong
mahjong ways scatter hitam
trik slot gacor
fenomena rtp mahjong memanfaatkan slot demo pg insentif mahjong ways mahjong 1 profit membeludak slot mahjong rtp starlight princess