BURSA HAYVANAT BAHÇESİ DÜNYA SU GÜNÜNÜ KUTLADI YANIT DOĞADA

Uluslararası Dünya Su Günü her yıl 22 Martta suyun önemine dikkat çekmek ve su kaynaklarının sürdürülebilir yönetimine odaklanılmasını sağlamak amaçlı kutlanmaktadır.

Birleşmiş milletler –Su (UN-Water) tarafından organize edilen bu etkinlikler her yıl farklı bir tema ile gerçekleştirilmektedir. 2018 yılı için belirlenen tema “Su için Doğa”dır.

Zarar görmüş ekosistemler insan tüketiminde kullanılan suyun nitelik ve niceliğini etkilemektedir. Dünyadaki temiz ve güvenilir su talebinin artmaya devam etmesi nedeniyle, su kaynaklarını çevreleyen arazinin korunması hayati önem taşımaktadır. Doğa esasına dayalı çözümler, iyi tasarlandığında, çevre, toplum ve ekonomi için çok sayıda fayda sağlar.

Bursa Hayvanat Bahçesi, her yıl 22 Mart Dünya Su Günü’nü geleceğimiz çocuklara eğitim vererek suyun korunmasına destek çalışmalarını yürütmektedir. Suyun doğa esaslı çözümlerle korunması yönünde farkındalık oluşturmak amacıyla Hamidiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Sadi Etkeser İlkokulu öğrencileriyle birlikte Dünya Su Gününde etkinliğimizi gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz daha sonra onlar için hazırlanan hayvan besleme etkinliğini izlediler.

bocoran rtp mahjong
dampak demo mahjong
elaborasi mahjong ways
Event scatter mahjong ways
gates of olympus takluk
Jawa engine starligt princess
kalkulasi rtp slot
mahjong ways amsyong
mimpi mahjong ways
prospek mahjong wins
rtp live modal terbaik
rtp sweet bonanza
scatter hitam mahjong ways
scatter slot pg soft
situs slot gampang jp
slot rtp gacor
teknik maxwin mahjong
mahjong ways scatter hitam
trik slot gacor
fenomena rtp mahjong memanfaatkan slot demo pg insentif mahjong ways mahjong 1 profit membeludak slot mahjong rtp starlight princess